Sklep internetowy Collector.pl powstał z zamiłowania do szeroko rozumianej popkultury. Mamy w teamie mangowców, gamerów, fanów seriali Marvela, maniaków DC czy znawców i ekspertów od fantasy i sci-fi. Jesteśmy nerdami i geekami i dobrze nam z tym 🙂

Od dawna kolekcjonowaliśmy różne rzeczy związane z popkulturą – czasami w nasze ręce wpadały lepsze, czasami gorsze produkty – w pewnym momencie postanowiliśmy, że fajnie byłoby spośród tego morza merchandise, który jest produkowany obecnie przez tysiące firm, wybierać te naprawdę udane, wysokiej jakości, świetnie wykonane produkty. I tak narodził się Collector.

Chcielibyśmy, żeby w naszym sklepie był wyselekcjonowany premium merchandise – produkty wysokiej jakości, same oryginały z licencjami od topowych producentów.

Szukamy dla Was na rynku perełek, czegoś co wywołuje efekt WOW, i staramy się zaoferować na nie jak najlepsze ceny.

Póki co zaczynamy, będziemy stopniowo poszerzać asortyment – jeżeli jeszcze nie mamy licencji czy typu produktu, który Was interesuje, cierpliwości – postaramy się sprowadzić/wprowadzić. Jesteśmy otwarci na sugestie, także serdecznie zapraszamy do kontaktu.

Tymczasem życzymy przyjemnych zakupów,

Zespół Collector.pl