1 Urodziny Collector.pl!

Kochani! Dzisiaj szczególna data – dokładnie rok temu 7.10.2017 uruchomiliśmy sklep Collector.pl. Jest to okazja niepowtarzalna i zdecydowanie warta świętowania. A jak urodziny to i prezenty – od nas dla Was! 🙂

Z okazji ukończenia roku (lub jak kto woli 48 tygodni :P) przygotowaliśmy 365 zdrapek, które będziemy dodawali do każdego zamówienia w sklepie internetowym w dniach 7-31 października 2018 – czyli świętujemy do końca miesiąca (lub do wyczerpania się puli zdrapek).

W każdej z 365 zdrapek znajdziecie jakąś nagrodę – prezent od nas. Każde zamówienie wygrywa, w puli:

NAGRODA GŁÓWNA: 1 bon o wartości 500 zł
NAGRODY DODATKOWE: 12 bonów po 100 zł każdy

NAGRODY POCIESZENIA – kody rabatowe o wartościach 5%, 10%, 15% i 20%.

Zdrapki przygotowała dla nas zewnętrzna firma i nie mamy pojęcia co jest w jakiej. Także jeśli traficie główną nagrodę to koniecznie się tym faktem pochwalcie na naszym Facebooku!

Oczywiście gdy traficie kod rabatowy i użyjecie go w kolejnym zamówieniu, dostaniecie następną zdrapkę 🙂

Wspaniale jest mieć już roczek i dziękujemy Wam, że z nami jesteście, kupujecie u nas, reagujecie na nasze posty w social media, nierzadko dzielicie się z nami radością z otrzymanych paczek. Uwielbiamy tę robotę m. in. dzięki Wam i mamy nadzieję, że ten pierwszy rok to dopiero początek długiej, fantastycznej, collectorowej przygody 🙂

Przez ten rok odwiedziliśmy kilka konwentów, poznaliśmy osobiście wielu z Was, a na Facebooku i Instagramie zebraliśmy prawie 10 000 osób! Dziękujemy, że jesteście z nami!

Dodaj komentarz